BLOG

  • Bulunur.com Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Çorap Ürün Çekimi

Çorap Ürün Çekimi

Çorap Ürün Çekimi

Size Özel Profesyonel cansız Mankenli (Modelli)Çorap Ürün Fotoğraf Çekimi

Ürün Çekim Atölyesi olarak, İstanbul’da kendi stüdyolarımızda hizmet vermekteyiz. Kendi stüdyomuzda başta tekstil ürünleri olmak üzere e ticarette satışı yapılan tüm ürünlerin ürün ve katalog çekimlerini yapmaktayız.

Bu noktada başta çorap imalatçıları, Çorap satışı yapan ya da yapmak isteyen mağazalar ya da e ticaret sektöründe çorap satışı yapan işletmelerin özellikle müşteri adaylarına daha farklı ve profesyonel görsel sunup tanıtım yapabilmeleri amacı ile özgün, markaya özel ürün fotoğraf çekimleri yapıyoruz.

Özellikle çorap satışı için ürün fotoğraf çekimi istiyor ve profesyonel ürün fotoğrafçısı aramaktaysanız doğru adres olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Ürün çekimleriniz istediğiniz adette profesyonel stüdyomuzda doğru ışık ve arka plan kullanılarak gerçekleştirilmekte ve son aşamada dekupe ve renk ayarları yapılmak sureti ile istenilen ölçü ve formatta tarafınıza teslim edilmektedir. Özellikle çorap imalatçı fabrika ve atölyeler ile düzenli çalıştığımız işletmelerin memnuniyeti bizim için büyük önem arz etmektedir.

 

Size Özel Profesyonel E-Ticaret ve Katalog Çorap Ürün Çekimi

E-Ticaretle uğraşan ve e ticaretten satış yapan, yapmayı düşünenve özellikle e-ticaret platformlarından çorap satışı yapmak isteyen müşterilerimiz için Günübirlik, İş ortamı, eğlence modeli, spor ve dinlenmeye yönelik, hediyelik, özellikle özel günlerde kullanım amaçlı ve yaratıcı zekalara hitap etmekte olan stillerle çekim ortamları oluşturuyoruz. Çorap ürün fotoğraf çekimlerimizde sınır tanımayan, fütürist, aykırılık taşıyan ama ilkelerinden taviz vermeyen marka odaklı ve espri anlayışı da içeren düzenlemeler sergiliyoruz.

Satış yapacak olduğunuz sanal pazarları da dikkate alarak, Trendyol Ürün Fotoğraf çekimi için profesyonel Trendyol Ürün Fotoğrafçısı ve özellikle sosyal medya sayfalarınız için İnstagram Ürün fotoğrafçısı hizmetleri sunuyoruz. N11 Hepsiburada gibi satış sayfaları için de kendi stüdyolarımızda ürün fotoğrafçısı hizmeti sunmaktayız.

 

Size Özel Profesyonel Çorap Ürün Fotoğraf Çekimi Nasıl Olmalıdır?

Bilmeniz gereken husus profesyonel Çorap Ürün çekimi ile satış ortalamanızı %1000’lere kadar yükseltebileceğinizdir.

Bu noktada alanınız ne olursa olsun eğer çorap satışı yapmak istiyorsanız profesyonel fotoğrafçılardan ve ajanslardan hizmet almanız kaçınılmazdır. Profesyonel çorap çekimi nasıl olmalıdır sorusunu cevaplayacak olursak, Ürünü göz önünde tutan ve odağı ürüne veren arkaplanlar kullanılması temel şarttır. Özellikle kullanacağınız ürünle (çoraplar) e ticarette kullanılacak ürünler ise arkaplan önemli hale gelmektedir fakat katalog vb. ortamlarda sergilenecek çorap görselleri için farklı arkaplanlar oluşturmakta fayda vardır. Arkaplanların çorapların renklerine ve uyumlarına göre seçilip konumlandırılması önemlidir.

Diğer bir önemli husus ise görselde kullanılan çorabın duruş şekli ve stilidir. Kullanıcıların statü yaş ve cinsiyetine göre çorabın duruş şekli ve çekim açısında değişikliklere gidilmelidir.

İstanbul dışında farklı bir ilde çorap imalatı ya da satışı yapıyorsanız sizin için de profesyonel Çorap ürün fotoğraf çekimi yapıyoruz. Kargo ile gönderdiğiniz ürünlerin çekimlerini itina ile yapıyor ve çekimler bittikten sonra ürünleri ve ürün fotoğraflarını tarafınıza teslim ediyoruz. Bu noktada profesyonel çorap ürün fotoğraf çekimi için doğru adrestesiniz. Ürün çekim Atölyesi olarak profesyonel hizmetlerimizi görmek ve bilgi almak için bir telefon yakınınızdayız.

 
Bu Gönderiyi Paylaş:

Blog Yorumları

Bu makaleye ilk yorumu siz yapın.

Makale ile alakalı aklınıza takılan sorularınızı paylaşın.

infoCreated with Sketch. Yorum yapan her okur, sitemizde yayınlanan Kullanım Koşulları’nı ve Gizlilik Sözleşmesi’ni peşinen okumuş ve kabul etmiş sayılır.
(E-Posta ve Telefon numaranız paylaşılmamaktadır.)
Mesaj Gönder